تعمیر تلویزیون دوو

تعمیر تلویزیون دوو

تعمیر تلویزیون دوو

تعمیر تلویزیون دوو

تلویزیون در هر خانه ای یکی از ضروری ترین لوازم خانگی میباشد و زمانی که نیاز به تعمیر داشته باشد کاری ضروری به شمار میرود.

هر تلویزیونی ممکن است به دلایل مختلفی از کار بیفتد.هوم پیچ به واسطه‌ی تعمیرکاران خبره‌ای که در اختیار دارد، به خوبی می‌داند کدام یک از خرابی‌ها بیشتر برای تلویزیون ها پیش می‌آید. به احتمال زیاد مشکلی که برای تلویزیون شما پیش آمده نیز میان همین مشکلات پیدا خواهد شد.

تعمير تلويزيون هایر دربردارنده تمامي خدمات تعمير، تعويض برد است که در فهرست خدمات پس از فروش هوم پیچ ذکر شده است. در اين مرکز به منظور کسب رضايت و آسايش خاطر هموطنان گرامي تمامي سرويس‌هاي مرتبط با تعمير تلويزيون هایر ، تلويزيون‌هاي ال اي دي، تلويزيون‌هاي هوشمند smartو پنل هاي led ,lcd همراه گارانتي عرضه‌ مي‌گردد. مهندسان و کارشناسان فعال در نمايندگي هوم پیچ با دارا بودن چندين دهه تجربه در زمينه‌ي تعمير قادر به ترميم تمامي عيب ها و رفع مشکلات تلويزيون هایر مي‌باشند. يکي از راهکارهاي ارائه شده توسط مديريت مرکز تعمير تلويزيون هایر، امکان اعزام تکنسين تعمير به منزل مي‌باشد که در راستاي رفاه حال مشتريان و هموطنان گرامي ايجاد شده است.

تعمیر تلویزیون دوو

تعمیر تلویزیون دوو

مشکلات رایج تلویزیون دوو

تعمیر مین برد تلویزیون دوو

مین برد قطعه ی مهمی در ساختار تلویزیون است که با کنترل سایر اجزای تلویزیون نقش قلب تپنده ی دستگاه را ایفا می کند. از آنجایی که بر روی مین برد، پردازشگر تلویزیون، حافظه رم و ورودی و خروجی های مختلف از جمله ورودی صدا، تصویر، یو اس بی و HDMI و … قرار می گیرد، بدیهی است که خرابی این بخش موجب از کار افتادن کامل تلویزیون شود.

این خرابی عموما با مواردی چون فرسودگی و کارکرد بیش از حد تلویزیون همراه می شود. البته در این میان تداوم استفاده از کابل های نامرغوب نیز پدید آورنده ی تداخلات مین برد است. در هر حال عامل تخریب کننده ی مین برد دستگاه تلویزیون هر چه که باشد؛ در نمایندگی تعمیر تلویزیون دوو قابل رفع است.

تعمیر بک لایت تلویزیون دوو

بک لایت یا همان نور پس زمینه ی تلویزیون، نقشی اساسی در تشکیل تصاویر مختلف نمایشگر دارد.  این قطعه به کمک  لامپ های فلورسنت، نور مورد نیاز برای شکل گیری تصاویر را به پنل سیستم می تاباند. عموما خرابی بک لایت با کم نور شدن صفحه ی نمایش تلویزیون و قطعی ناگهانی تصویر نمایان می شود. به دلیل ارتباط مستقیم بک لایت با پنل تلویزیون، نحوه ی تعمیر این بخش حائز اهمیت است.

شکل گیری اقدامات تعمیراتی ناشیانه برای تعمیر بک لایت می تواند باعث از کار افتادگی کامل پنل تلویزیون شود. نمایندگی تعمیر تلویزیون دوو با استفاده از تجهیزات فنی مدرن و مرتبط با نوع تلویزیون معیوب، مراحل بازیابی عملکرد بک لایت دستگاه را به بهترین شیوه ی کاری انجام داده و به همراه گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی عرضه می نماید.

تعمیر تلویزیون دوو

تعمیر تلویزیون دوو

تعمیر پنل تلویزیون دوو

پنل اصلی ترین قطعه ی تلویزیون است که احتمال دارد در اثر عوامل تخریب کننده ای چون آب خوردگی، ضربه و نفوذ مایعات شیمیایی دچار خرابی های جدی شود. ضرورت انجام تعمیر تلویزیون در راستای ترمیم پنل آن با مواردی چون تاخیر در روشن شدن تلویزیون، قطعی ناگهانی تصویر در تلویزیون، توقف چند ثانیه ای بی علت تصویر، تاریک و روشن شدن تصویر تلویزیون از سمت بالا و پیدایش هاله ی سیاه بر روی صفحه ی تلویزیون پدید می آید. سرویس های تعمیر در محل نمایندگی تعمیرات تلویزیون دوو مناسب ترین گزینه در راستای رفع تداخلات ساختاری پنل است. با استفاده از این سرویس دیگر نیازی به جا به جایی نبوده و می توان به راحتی از بروز آسیب های بیشتر در پنل جلوگیری کرد.

تعمیر تلویزیون دوو در محل با کارشناسان متخصص

سرویس در محل تلویزیون دوو بهترین شرایط را برای کاربران را فراهم کرده است. از ویژگی های سرویس در محل تلویزیون دوو می توان به عدم نیاز به حمل و نقل تلویزیون اشاره کرد. جابه جایی تلویزیون ممکن است آسیب های بسیاری به دستگاه وارد کند به همین دلیل حضور کارشناسان جهت تعمیرات تلویزیون در محل از تمام این آسیب دیدگی ها جلوگیری می کند. به همراه داشتن تمام ابزار مورد نیاز برای تعمیرات و تعویض قطعات از دیگر ویژگی های سرویس در محل است. مراجعه ی تعمیرکار به محل مورد نظر شما تاثیر بسزایی در ارائه ی خدمات خواهد داشت. برای مثال در حین تعمیر تلویزیون دوو اگر دستگاه شما نیاز به تعویض قطعات داشته باشد تکنسین های ما قطعه ی فرسوده را نمونه ی اورجینال آن قطعه جایگزین خواهند کرد. اورجینال بودن تمامی این قطعات برای شما تضمین خواهد شد.

نکات مهم در تعمیرات تلویزیون دوو

تلویزیون به دلیل سیستم داخلی پیچیده ای که دارد باید حتما توسط افراد کاردان تعمیر بشود. از جمله نکات مهم در تعمیرات تلویزیون دوو عیب یابی دقیق از دستگاه می باشد. این کار توسط متخصصان ما انجام خواهد شد. عیب یابی مهم ترین بخش در تعمیرات تلویزیون دوو می باشد. تعمیرکاران این مجموعه پس از عیب یابی دقیق از دستگاه به تعمیرات آن می پردازند. معمولا مشکلات اغلب تلویزیون ها مربوط به پنل این دستگاه می باشد. سرویس های به موقع برای این دستگاه نیز بسیار تاثیرگذار است زیرا تمام قطعات فرسوده ی دستگاه  قبل از ایجاد اختلال در کارکرد آن تعویض یا تعمیر می شوند به همین دلیل رعایت این نکات در راستای حفظ تلویزیون دوو از آسیب دیدگی بسیار اثرگذار می باشد.

مشکلات تلویزیون دوو

تلویزیون ها دچار اختلالات بسیاری می شوند در این بخش قصد داریم شما را با برخی از این ایرادات آشنا کنیم

  • سوختن تلویزیون تلویزیون دوو
  • سیاه شدن تصویر تلویزیون دوو
  • بهم ریختگی تصویر در تلویزیون دوو
  • خط افتادن بر روی تلویزیون دوو
  • شکستگی پنل تلویزیون دوو
  • ضربه خوردن ال سی دی تلویزیون دوو
  • نفوذ مایعات به ال سی دی تلویزیون دوو
  • نوسانات جریان برق و خرابی تلویزیون دوو

نمايندگي تعمیر تلويزيون دوو

تعمیر تلویزیون دوو

تعمیر تلویزیون دوو

مشکلات تلویزیون های دوو و راه حل رفع آنان

احتمالا یکی از مهمترین سرگرمی های خانواده شما هم تماشای تلویزیون است. برنامه های خبری، مستندها، فیلم، سریال و هزاران برنامه مفرح دیگر که تمامی اعضای خانواده شما را به مدت چندین ساعت در پای تلویزیون تان می نشاند. با این اوصاف، جای تعجب ندارد که در هنگام خرابی تلویزیون دوو خود احساس ناراحتی، کلافگی و بی حوصلگی داشته باشید. اما این احساس موقتیست چرا که متخصصین مجرب هوم پیچ برای بازگرداندن آسایش، نشاط و سرگرمی به خانه تان در کنار شما و آماده خدمت رسانی در سریعترین زمان ممکن هستند.

در صورت بروز مشکل در تلویزیون دوو تان بهتر است دو مورد را حتما به یاد داشته باشید. یک اینکه مشکل به وجود آمده در دستگاه شما خود به خود به وجود نیامده و از بین نمی رود و حتما می بایست برای تعمیر تلویزیون دوو خود سریعا اقدام کنید. مورد دوم به تعمیرکار تلویزیون شما مربوط است که برای جلوگیری از بروز مشکلات جدید یا تشدید مشکل قبلی، الزامیست که حتما به متخصص تلویزیون دوو مراجعه کنید.

تعمیر تلویزیون دوو

خدمات مرتبط با تعمير تلويزيون دوو، به دو روش انجام مي شود. روش اول مراجعه به نمايندگي تعميرات تلويزيون دوو و تحويل تلويزيون به کارشناسان تعمير تلويزيون دوو است. در اين روش تمامي عمليات مورد نياز جهت سرويس و تعمير تلويزيون در تعميرگاه انجام مي شود. شيوه دوم، ثبت درخواست «تعمير در محل تلويزيون دوو» توسط دارنده دستگاه و حضور کارشناس تعمير در محل است.
تعمير تلويزيون دوو  چه در محل مورد نظر و چه در نمايندگي آن محصول، تفاوتي نداشته و هر دو سرويس به دست کارشناسان با تجربه و با بهره‌مندي از پيشرفته‌ ترين دستگاه هاي روز انجام مي‌پذيرند. جهت کسب رضايت و آسايش‌خاطر کاربران کليه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان اين مرکز، مشمول شش ماه گارانتي و ضمانت کتبي است.

در صورت نیاز در خواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید یا با کارشناسان هوم پیچ تماس بگیرید.

نظرسنجی در مورد این پست
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
ثبت درخواست مشاوره
برای مشاوره تلفنی و آموزش کامل لطفا مبلغ 10000 تومان پرداخت کنید.

و یا میتوانید مبلغ 10000 تومان را به شماره کارت زیر واریز کنید.

6037-9973-6151-6926

به نام محمدرضا سلمانی ماهینی

پس از پرداخت عکس رسید را به شماره 09383394908 ارسال کنید.


نظر خود را در مورد این پست بنویسید.

برای تماس کلیک کنید