تعمیر ظرفشویی بلومبرگ

تعمیر ظرفشویی بلومبرگ

تعمیر ظرفشویی بلومبرگ

تعمیر ظرفشویی بلومبرگ

هوم پیچ با استفاده از کارشناسان حرفه ای بهترین خدمات را در زمینه تعمیر ظرفشویی بلومبرگ به شما ارائه میدهد.

مشکلات متداول تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ

بیشترین مشکل متداولی که مشتریان دیجی سرویس در ارتباط با تعمیرات با آن مواجه شده اند عدم داشتن سرما و برودت در این محصول میباشد ، همچنین عوامل دیگر همچون :

  1. صدای زیاد میدهد
  2. موتور داغ کرده است
  3. روشن نمیشود
  4. موتور کار نمیکند
  5. صفحه دیجیتالی خراب شده است
  6. برد الکترونیکی خراب شده است
  7. سنسور عمل نمیکند
  8. ….

مشکلات رایج و راه های رفع ایرادات ظرفشویی بلومبرگ

تعمیر ظرفشویی بلومبرگ

تعمیر ظرفشویی بلومبرگ

کثیف ماندن ظروف  در ظرفشویی بلومبرگ

شاید این مشکل با رعایت نکردن اصول استفاده از ماشین ظرفشویی بلومبرگ بوجود آمده باشد. آیا دستگاه بلومبرگ خود را بیش از حد پر می کنید؟ آیا دستگاه بلومبرگ می تواند حرکت چرخشی را در هر یک از بازوهای اسپری خود به راحتی انجام دهد؟ آیا قبل از قرار دادن ظروف در دستگاه، غذای موجود بر روی آن را تمیز می کنید؟

پس از اینکه مطمئن شدید مشکل از کاربری غلط شما نیست، میتوانید مشکلات دستگاه را پیدا کنید. در صورت یافتن هر گونه روغن ریزی، انسداد در صفحه فشار و درزگیر درب باشید. مشکل همینطور می تواند مشکل از بازوهای اسپری کننده دستگاه بلومبرگ شما باشد، پس سعی کنید بازوهای بالا و پایینی را با دستان خود بچرخانید تا مطمئن شوید که  به راحتی می توانند چرخش کنند.

اگر بازو ها نمیچرخند، یا  آنها در خاک یا آلودگی ها مدفون شده اند، باید اول آنها را تمیز کنید. برای انجام این کار، بازوها را جدا کنید و آنها را به آرامی با مسواک و تمیزکننده لوله تمیز کنید. پس از تعویض، سعی کنید یک چرخه کامل را مجددا اجرا کنید و ببینید که آیا مشکل حل شده و ظروف شما به خوبی تمیز می شوند.

نشتی آب در ظرفشویی بلومبرگ

پس از بررسی درب ماشین ظرفشویی و درزگیر آن به دنبال هر گونه ترک، آسیب دیدگی و یا باقی مانده های بزرگ بگردید که امکان دارد مانع بسته شدن کامل درب دستگاه بلومبرگ شما شود. درزگیر درب دستگاه بلومبرگ خود را با یک ضد عفونی کننده تمیز کرده و اگر هر گونه ترک های بزرگ میبینید، احتمالا باید درزگیر را تعویض کنید.

سوئیچ شناور، مکانیسمی که میزان آب در ماشین ظرفشویی بلومبرگ شما را نشان می دهد، امکان دارد در موقعیت پایین گیر کرده باشد. این می تواند باعث شود دستگاه بلومبرگ شما بیش از حد پر شود و آب بر روی زمین نشت کند. اگر سوئیچ شناور شما گیر کرده باشد، اول آن را تمیز کنید و هر پلاستیک، رشته یا هر چیز دیگری را که ممکن است از کارکرد درست آن جلوگیری کند را جدا کنید.

خشک نشدن ظروف در ظرفشویی بلومبرگ

تعمیر ظرفشویی بلومبرگ

تعمیر ظرفشویی بلومبرگ

در اکثر موارد، ایراد از عنصر حرارت دهنده ماشین ظرفشویی بلومبرگ است. در غیر اینصورت، ترموستات بالايي (دستگاهي که مانع از گرم شدن بیش از حد دستگاه ظرفشويي بلومبرگ شما مي شود) را چک کنيد. یک ترموستات خراب می تواند باعث خاموش شدن عنصر حرارت دهنده پیش  از خشک شدن کامل ظروف شود.

می توانید حد بالایی دستگاه را در پایین وان ماشین ظرفشویی بلومبرگ مستقر در پشت پانل دسترسی پیدا کنید. شما می توانید از یک مولتی متر برای بررسی دستگاه بلومبرگ استفاده کنید. در نهایت، توزیع کننده شستشو را چک کنید تا مطمئن  خالی نیست و به درستی عملیات توزیع را انجام می دهد. بدون این بخش، ظروف شما کاملا خشک نمی شوند.

بوی بد در ظرفشویی بلومبرگ

غذای باقیمانده احتمالا باعث ایجاد بوی بد شده اند. درون دستگاه بلومبرگ خود را با دقت بررسی کنید و صفحه ماشین ظرفشویی بلومبرگ (واقع در پایین دستگاه) را تمیز کنید. شما ممکن است از مقدار کثیفی صفحه نمایش دستگاه خود تعجب کنید.اگر ماشین ظرفشویی بلومبرگ شما  بوی شیمیایی داشته باشد، احتمالا یک ظرف پلاستیکی  بر روی عنصر حرارت دهنده افتاده و ذوب شده باشد. ایده خوبی است که ماشین ظرفشویی بلومبرگ خود را با دقت بارگذاری کرده و قبل از شستن ظروف آن ها را تمیز کنید تا از ایجاد بوی ناخواسته جلوگیری شود.

در صورت نیاز به تعمیر درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید یا با کارشناسان هوم پیچ تماس بگیرید.

مطالب مشابه:

ظرفشویی ال جی      ظرفشویی سامسونگ        ظرفشویی دوو

نظرسنجی در مورد این پست
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
ثبت درخواست مشاوره
برای مشاوره تلفنی و آموزش کامل لطفا مبلغ 10000 تومان پرداخت کنید.

و یا میتوانید مبلغ 10000 تومان را به شماره کارت زیر واریز کنید.

6037-9973-6151-6926

به نام محمدرضا سلمانی ماهینی

پس از پرداخت عکس رسید را به شماره 09383394908 ارسال کنید.


نظر خود را در مورد این پست بنویسید.

برای تماس کلیک کنید