تعمیر ظرفشویی نف

تعمیر ظرفشویی نف

تعمیر ظرفشویی نف

تعمیر ظرفشویی نف

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نف

تعمیرات ظرفشویی نف در هوم پیچ  با گارانتی 90 روزه و مشاوره رایگان در اسرع وقت

طراحی خاص و شیک ماشین ظرفشویی نف و همچنین کارایی فوق العاده آن مشترکین را بر این باور استوار کرده است که خرید آن می تواند در سهولت کار های منزل نقش مهمی برایشان داشته باشد.

تعمیرات ماشین ظرفشویی نف

تعمیرات ماشین ظرفشویی نف از دست هر شخصی بر نمی آید و این به دلیل ساختار و پیچیدگی های فنی آن می باشد که حضور یک کارشناس آموزش دیده را برای این امر الزامی می دارد. حتی جالب است بدانید که تکنسین های ساده هم نمی توانند به طور تخصصی از پس رفع مشکلات آن برآیند.

تعمیر ظرفشویی نف

تعمیر ظرفشویی نف

تعمیرات ماشین ظرفشویی نف نیازمند یک کارشناس یا تعمیرکار ماهر است که با گذراندن دوره های آموزشی مربوطه، مهارت و تجربه کافی را در رفع عیوب فنی دستگاه به دست آورده است.

اگر شما هم ماشین ظرفشویی نف دارید و به دنبال تعمیر ماشین ظرفشویی نف خود هستید با ما همراه شوید ، دانستن مدل ماشین ظرفشویی که قالبا بر روی حاشیه در ماشین ظرفشویی شما حک شده مهم می باشد.

قبل از حضور کارشناس متخصص تیم فرا سرویس اطلاعات اولیه از مشکل ماشین ظرفشویی نف خود را به کارشناس به صورت تلفنی عنوان میکنید ، با توجه به اینکه تیم ما نمایندگی رسمی این محصولات را دارد ، اطلاعات دقیق و کاملی در مورد دستگاه های مختلف با مدل های گوناگون نف دارد.

تعمیر ماشین ظرفشویی نف ، ماشین ظرفشویی یکی از اجزای ثابت آشپزخانه در همه جای دنیاست. استفاده مداوم و روزانه از ماشین ظرفشویی در اغلب خانواده ها اجتناب ناپذیر است. بدون شک ماشین ظرفشویی یکی از کاربردی ترین لوازم خانگی است که همه خانواده ها به آن نیاز دارند. خرابی ماشین ظرفشویی یک مشکل جدی است. عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی نف یکی از سرویس های پرتقاضا می باشد.

همیشه از مواد شوینده مرغوب و استاندارد استفاده کنید تا ظروف به خوبی پاک شوند. هرگز محفظه پودر را بیش از حد پر نکنید و داخل ماشین ظرفشویی را بیش از حد مجاز با ظروف پر نکنید. هیچ مانعی در مسیر خروج آب و پاشش صحیح آب بر روی ظروف قرار ندهید. در واقع چیدمان ظروف در ماشین ظرفشویی برروی شستشوی آنها تاثیر زیادی دارد.

وجود ایراد و خرابی پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی یکی از مشکلاتی است که فراوان اتفاق می افتد. تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی موجب درست کارکردن دستگاه و تخلیه آب به طور کامل خواهد شد.

اگر ماشین ظرفشویی آ اگ شما نمی تواند آب راپاشش کند بهتر است بازوی آب فشان تحتانی و بازوی آب فشان فوقانی را بررسی کنید. مسدود بودن روزنه های خروج آب علت اصلی این مشکل است. با باز کردن مهره بازویی می توانید بازویی را در آورده و تمیز کنیدو مجدد نصب کنید با انجام اینکار مشکل پاشش آب حل می شود. تمیز کردن بازویی پس از هر بار استفاده موجب کارکرد بهتر ماشین ظرفشویی می شود. گرفتگی فیلتر اتصال شیر آب به شیلنگ ماشین ظرفشویی نیز یکی از دلایل کم شدن فشار آب ورودی به ماشین ظرفشویی است.

علت تمیز نشستن ظروف با ماشین ظرفشویی نف

چنانچه مشاهده کردید ماشین ظرفشویی آاک شما ظروف را مثل سابق تمیز نمی شوید ؛ ابتدا آب فشان های ماشین ظرفشویی نف را چک کنید. گاهی اوقات پوست تخمه ، هسته خرما و … باعث مسدود شدن مسیر شیارهای آب فشان ها می شوند واین امر موجب می شود که پاشش آب توسط این آب فشان ها به خوبی انجام نشود. همچنین فیلتری که در کف ماشین ظرفشویی نف قرار گرفته را نیز تست و کنترل کنید و از تمیز بودن آن مطمئن شوید. برای بررسی تمیزبودن فیلتر به این صورت عمل کنید: وقتی فیلتر را زیر جریان مستقیم آب قرار دهید، آب به صورت مستقیم جاری شود و پخش نمی شود.

تعمیر ظرفشویی نف

تعمیر ظرفشویی نف

دلایلی که ماشین ظرفشویی نف آبگیری نمی کند

اگر ماشین ظرفشویی نف شما آبگیری نمی کند ابتدا لوله های ورودی آب و اتصالات را کنترل کنید که ایرادی وجود نداشته باشد همینطور میزان فشار آب را بررسی کنید. گاهی اوقات هم ممکن است رسوبات و املاح باعث بسته شدن مسیر ورودی آب شوند. پس از چک کردن این موراد چنانچه مشکل حل نشد با مجموعه پارسوا سرویس تماس بگیرید تا تکنسین های ما جهت بررسی تخصصی دستگاه به منزل شما مراجعه کنند.

دلایلی که ماشین ظرفشویی نف آب را تخلیه نمی کند

اگر ماشین ظرفشویی شما آب را تخلیه نمی کند ابتدا لوله های خروجی را کنترل کنید. در مرحله بعد فیلتر دستگاه را چک کنید. چنانچه مشکل ماشین ظرفشویی نف شما برطرف نشد مشکل یا از پمپ دستگاه یا برد ماشین ظرفشویی می باشد. با مجموعه ما تماس بگیرید تا کارشناسان پارسوا سرویس شما را راهنمایی کنند.

علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی نف

ابتدا پریزهای برق را با فازمتر چک کنید جهت اینکه مطمئن شوید برق در پریزها جریان دارد. به طور کلی از وصل بودن جریان برق اطمینان حاصل کنید. چنانچه مشکل از برق و پریزها نبود با ما تماس بگیرید تا تکنسین های پارسوا سرویس به منزل شما مراجعه و مشکل را به صورت تخصصی بررسی و برطرف کنند.

دلیل آب ریزی ماشین ظرفشویی نف

اگر متوجه شدید که ماشین ظرفشویی شما در حین انجام کار آب ریزی دارد اول اتصالات و لوله های دستگاه را چک کنید مطمئن شوید لوله خروجی ماشین ظرفشویی نف کاملا داخل لوله فاضلاب قرارگرفته باشد. همینطور اتصالات مربوط به لوله فاضلاب نیز چک شود. در غیر این صورت با مجموعه ما تماس بگیرید تا با حضور کارشناسان پارسوا سرویس به منزل شما مشکل را به صورت تخصصی بررسی و برطرف کنند.

ماشین ظرفشویی بوی بد می دهد

اگر بعد ازشستن ظروف با ماشین ظرفشویی احساس کردید دستگاه بوی بد میدهد ؛ ممکن است خرده های غذا در صفحه صافی یا جت های بازو وحتی در طول درب وجود داشته باشد. همه این قطعات رو از خرده های غذا پاک کنید تمام ظروف را ماشین ظرفشویی بیرون بیاورید و بگذارید دستگاه یکبار شستشوی کامل بدون ظروف را انجام دهد. دقت داشته باشید همیشه و در هر مرحله قبل از انجام شستشوی ظروف توسط ماشین ظرفشویی نف باقیمانده غذا و چربی را از روی ظروف پاک کنید.

در صورت برطرف نشدن خطا یا ایراد ظرفشویی نف در خواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید یا با کارشناسان هوم پیچ تماس بگیرید.

هوم پیچ در نظر دارد با استفاده از کارشناسان حرفه ای تکنسین های متخصص بهترین خدمات را به شما ارائه دهد.

مطالب مشابه:

ظرفشویی ال جی    ظرفشویی سامسونگ     ظرفشویی ویرپول

نظرسنجی در مورد این پست
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
ثبت درخواست مشاوره
برای مشاوره تلفنی و آموزش کامل لطفا مبلغ 10000 تومان پرداخت کنید.

و یا میتوانید مبلغ 10000 تومان را به شماره کارت زیر واریز کنید.

6037-9973-6151-6926

به نام محمدرضا سلمانی ماهینی

پس از پرداخت عکس رسید را به شماره 09383394908 ارسال کنید.


نظر خود را در مورد این پست بنویسید.

برای تماس کلیک کنید