۳ مزیت فیلتر آب برای ماشین لباسشویی (سختی‌گیر)

۳ مزیت فیلتر آب برای ماشین لباسشویی (سختی‌گیر)

۳ مزیت فیلتر آب برای ماشین لباسشویی (سختی‌گیر)

۳ مزیت فیلتر آب برای ماشین لباسشویی (سختی‌گیر)

اگر پس از شستشوی لباس‌ها احساس کردید که سفت یا زبر شده‌اند، وقت آن رسیده‌است که برای سیستم آب ماشین لباسشویی یک فیلتر مناسب نصب‌کنید. اثر سختی آب برروی لباس‌ها فراتر از زبرشدن پارچه‌های نخی و حوله‌هاست. آب سخت موجب می‌شود که حتی بعد از شستشو نیز احساس کثیفی در لباس‌ها باقی بماند، درنتیجه عملکرد ماشین لباسشویی شما با مشکل مواجه شده و هزینه‌های اضافی ناشی از شستشوی دوباره در ماشین لباسشویی را تحمیل می‌کند.

خوشبختانه، با استفاده از یک فیلتر آب، نگرانی از اینکه هرگونه آسیبی به ماشین لباسشویی برسد و یا الیاف لباس‌ها دچار تخریب شود، از بین خواهدرفت. در زیر ۳ فایده استفاده از فیلتر آب در ماشین لباسشویی در خانه مطرح شده‌است:

محافظت از لباس‌ها

شستشوی لباس‌ها در ماشین لباسشویی فراتر از انداختن آنها در مخزن،‌ ریختن مقدار مشخصی ماده شوینده و فشردن چند دکمه است. اگرچه تمامی مراحل گفته شده ضروری هستند، سختی آب ممکن است این فرآیند ساده را با مشکل مواجه کند. دو ماده معدنی اصلی که در آب سخت بیشتر مشاهده می‌شوند شامل کلسیم و منیزیم هستند، این دو ماده عملکرد مواد شوینده را مختل می‌کنند. این دو عنصر سبب می‌شوند که آب به‌خوبی با ماده شوینده ترکیب نشود و محلول مطلوبی بدست نیاید. نتیجه این می‌شود که روی لباس‌ها سفیدی مواد شوینده باقی می‌ماند و پوشاک به‌نظر بی‌رنگ، زشت و کثیف به‌نظر می‌رسند. بقایای مواد شوینده روی پوشاک موجب جذب بیشتر کثیفی‌ها شده و به پوست شما آسیب می‌رساند.

۳ مزیت فیلتر آب برای ماشین لباسشویی (سختی‌گیر)

۳ مزیت فیلتر آب برای ماشین لباسشویی (سختی‌گیر)

جلوگیری از آسیب‌های ناشی از سختی آب

با باقی‌ماندن کف صابونی روی لباس، تمیزی آبی که از آن برای شستشو در لباسشویی استفاده می‌شود از بین می‌رود. مواد معدنی که در آب سخت وجوددارند ممکن است وارد بخش‌های مختلف ماشین لباسشویی شما شوند و عملکرد و راندمان آن را پایین بیاورند. از آنجا که آب سخت با مواد شوینده ترکیب نمی‌شود، شما مجبورید برای شستشوی بیشتر لباس‌ها در لباسشویی از مواد شوینده بیشتر استفاده کنید. در نتیجه کف صابونی بیشتری روی لباس‌ها ایجاد می‌شود و در نهایت عمر ماشین لباسشویی شما از آنچه که پیش‌بینی شده‌است نیز کمتر می‌شود.

صرفه‌جویی اقتصادی

ماشین‌های لباسشویی در حال حاضر به‌اندازه کافی گران هستند، بنابراین چرا باید پس از خرید یک ماشین لباسشویی روی دومی هم پول خرج کنید؟ بهتر نیست که با خرید یک فیلتر آب ساده و نصب آن روی ماشین لباسشویی از هزینه‌های تحمیل‌شده اضافی جلوگیری کنید؟ در درجه اول شما دیگر نیاز به خرید دوباره لباس‌ها و حوله‌ها ندارید. آب تصفیه‌شده باعث می‌شود که به بافت لباس‌ها آسیبی وارد نشده و نیاز به خرید دوباره لباس‌ها نباشد. با هر بار شستشوی لباس‌ها، مواد شوینده کمتری مورد استفاده قرار می‌گیرند زیرا در آب تصفیه شده مواد شوینده بهتر حل می‌شوند. با هر بار شستشو حس تمیزی و نرمی در لباس‌ها به‌چشم می خورد و دیگر نیازی نیست که نگران کف صابون‌مانند روی لباس‌ها باشید و درنهایت عمر مفید ماشین لباسشویی شما زیاد می‌شود.

شستشوی لباس‌ها می‌تواند کار دشواری باشد، چنانچه از آب سخت استفاده کنیم این دشواری بیشتر می‌شود. آب سخت قرار نیست همیشه در منزل شما و برای شستشوی لباس‌ها استفاده شود. با استفاده از خدمات لباسشویی ما تکنسین‌های مجرب ما می‌توانند به شما این اطمینان را بدهند که لباس‌هایتان تا حد ممکن تمیز و نرم خواهندشد. با این روش شما اولین گام را در بالابردن کیفیت آب مورد استفاده در ماشین لباسشویی برداشته‌اید. نتیجه این خواهدشد که لباس‌ها کاملاً تمیز شده و رنگ خود را حفظ کرده‌اند و از سوی دیگر آسیبی به ماشین لباسشویی شما وارد نشود.

۳ مزیت فیلتر آب برای ماشین لباسشویی (سختی‌گیر)

اگر میخواهید از این قبیل مشکلات مانند پرز شدن لباس،خشن شدن الیاف، بوی بد لباس و تمیز نشدن کامل لباس ها یتان نداشته باشد ، فورا با مرکز تعمیرات لباسشویی ما تماس بگیرید و برای نصب فیلتر تصفیه آب ماشین لباسشویی ثبت سفارش کنیید تا تکنسین ما در کمترین زمان برای نصب فیلتر و سرویس لباسشویی شما مراجعه کند.

مطمئن باشید ما بهترین گزینه هستیم

نظرات کاربران

نظرات شما به کاربران دیگر کمک می‌کند تا با اطمینان بیشتری از محتویات این بخش استفاده کنند.

نظرسنجی در مورد این پست
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
ثبت درخواست مشاوره
برای مشاوره تلفنی و آموزش کامل لطفا مبلغ 10000 تومان پرداخت کنید.

و یا میتوانید مبلغ 10000 تومان را به شماره کارت زیر واریز کنید.

6037-9973-6151-6926

به نام محمدرضا سلمانی ماهینی

پس از پرداخت عکس رسید را به شماره 09383394908 ارسال کنید.


نظر خود را در مورد این پست بنویسید.

برای تماس کلیک کنید